Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Propagace PragoFFestu

Zde najdete propagační materiály PragoFFestu 2017. Prosím pomozte s propagací této nekomerční fanouškovské akce, která jako výjimečná svého druhu zaslouží podporu. Návody jak pomoci a jak propagovat najdete na stránce Chci pomoci. Děkujeme.

Na stránce Propagace série FF na FF Základně (viz záložky úplně nahoře) najdete obecnou propagaci celé série Festivalů fantazie, loga, font, historii SFK Avalon apod., plus odkazy na propagaci jednotlivých FF.

Texty a prezentace

Představení PragoFFestu  2018 (pdf)

Uveřejňujeme zde texty a další zdroje, které nebyly exkluzivně určeny pro některého mediálního partnera. Texty využívejte libovolně. Pokud je použijete v plném znění, uveďte původního autora (většinou Václav Pravda), pokud je přepracováváte (nezměňte smysl), použijte své jméno. Podmínkou použití je zaslání informace o účelu a místu použití na mail info@ffestivaly.cz. V případě zájmu dodáme nový nebo i exkluzivní text.

Plakáty a letáky

Plakát PragoFFest 2018

Plakát GameFFest 2018

Placka PragoFFest 2018

Placka GameFFest 2018

Máte-li možnost někde ve větší míře propagovat (při premiéře SF filmů v multikinech rozdáváním do ruky, rozdáním do každého pokoje na VŠ kolejích nebo SŠ intru nebo na jiných zajímavých místech, napište si o originální letáčky na křídovém papíře na info@ffestivaly.cz. Děkujeme.

Bannery

Banner PragoFFest 2018

Videa

 

Propagace v médiích

http://www.mojezeme.cz/node/587#bottom_region